O nás

V záplavě obchodů se spodním prádlem je Neodolatelná svým způsobem výjimečná. Jejím prostřednictvím bychom vám rádi předaly naše zkušenosti se spodním prádlem, představily vám tento nesmírně zajímavý sortiment. A hlavně vás srdečně pozvaly do naší ostravské prodejny v Tesco Hrabová, kde během 20 minut zjistíte to, co jste možná nezjistila za několik desítek let. E-shop na Neodolatelné nehledejte, nenajdete ho. Zastáváme teorii, že prádlo je potřeba vyzkoušet.

V naší nabídce najdete široký sortiment prádla zejména pro ženy, ale nezapomínáme ani na muže. U nás se vám rozhodně nestane, že bychom se podivili nad požadavkem na podprsenku s menším obvodem než 75. V Neodolatelné můžete vybírat podprsenky od obvodu 60 až do 115, košíčky od A do O. Stejně široká je naše nabídka i co se využití spodního prádla týče.

Samozřejmě u nás nenajdete jen podprsenky. Další část naší nabídky tvoří kalhotky, brazilky, tanga, košilky, stahovací prádlo, podvazky, punčochy, punčocháče, erotické prádlo, legíny, župany nebo noční košile. Na své si u nás přijdou i pánové. Pro ty máme boxerky, slipy, trenýrky, ale i stahovací prádlo.

Co se týče námi nabízených značek, máme pro vás české, evropské (Německo, Itálie, Francie, Anglie) i americké (Affinitas, Parfait, Panache sport). Bezchybnou sportovní podprsenku Panache sport nabízíme v Ostravě zatím jako jediné.

Jsme tady pro vás dvě, máma s dcerou. Dva pohledy, které zvládnou vše. Yin a jang. Více než 15 let praxe v sortimentu spodního prádla i zkušenosti z pohledu stylistky. Rozhodly jsme se spojit naše zkušenosti a podáváme ženám pomocnou ruku při výběru základních kousků jejich šatníku. Ano, prádlo opravdu považujeme za základ prvního dojmu a celé vizáže ženy. A proto děláme bra fitting.

Proč my

Špičkový servis a poradenství

Zakládáme si nejen na širokém sortimentu kvalitního prádla za dostupné ceny. Můžete u nás počítat se 100% servisem. Jsme připraveni vám pomoci s výběrem skvěle padnoucího spodního prádla, poskytnout vám cenné informace o všech druzích prádla i péči o něj. Zdarma můžete využít také služby naší švadlenky, která vám v případě potřeby zakoupené prádlo upraví na míru.

Bra fitting

Vybereme s vámi podprsenku, která vám skutečně padne. Bude vás to stát jen váš čas a výsledkem bude dokonale padnoucí podprsenka. Možná poprvé ve vašem životě. Zda si u nás po bra fittingu také něco vyberete, to už necháme na vás. V Ostravě nabízíme tuto službu pouze my.

Více o Bra fittingu

Více jak 15 let zkušeností

Máme více než 15 let praxe v oblasti spodního prádla a nechybí nám zkušenosti z pohledu stylistky. Své poznatky si nechceme nechat pro sebe. Rádi se s vámi podělíme o jakékoli informace, které vás budou v oblasti prádla zajímat. Můžete se spolehnout, že spodní prádlo vám doporučíme takové, které opravdu splní vaše požadavky. Nenabízíme zboží, kterého se potřebujeme „zbavit“, ale takové, jaké potřebujete vy.

Kdo jsme

Dagmara


Odbornice na slovo vzatá. Patnáct let v oboru je důkazem místo slibů. Zde nenarazíte na váhání či nejistotu. Padne, padne. Nepadne, jdeme dál.
Začínala před lety se svou textilní galenterií. Bavíme se o době, kdy knoflíky byly nedostatkové zboží. A to je vlastně i počátek cesty ke specializaci na spodní prádlo. Když jej nemůžete nikde sehnat, proč ze sebe neudělat zdroj a sama si ho neušít? Nespočet zkušeností s šitím, výběrem materiálu, roky bra fittingu a plnění nesplnitelného ji přivedlo až sem. A teď neváhá a podává vám pomocnou ruku do neprobádaného prostoru spodního prádla.

Žanett


Mnoho let strávených v módním průmyslu dokáže poznamenat každého. Záleží na vás, co si z toho vezmete.
Tato slečna si prošla snad každou profesí a postavením, co se tohoto odvětví týče. Od pozice za foťákem před foťák až do zákulisí, kde ji to bavilo nejvíce. Nejvíce zkušeností sbírala a dále sbírá v oblasti stylingu, proměn a šatníku na míru. Ví, co schovat a co vyzdvihnout. Sama se vám zaručuje, že neexistují křivky, s kterými se nedá pracovat. Bra fittingu se věnuje zhruba 7 let.