Pro muže

Pánové, nebojte, i na vás a vaše pohodlí myslíme.

Najdete u nás boxerky, slipy, trenýrky, tanga, ale i župany a stahovací prádlo. Vybíráme pro vás ty nejkvalitnější materiály za dostupné ceny. A to nejsou sliby, ale holá fakta.

Značky v prodeji:

cornette, Emporio armani, c+3 , pierre cardin, fabio

Boxerky

Boxerky pro vás máme v nepřeberném množství barev, vzorů a druhů. Poslední roky je velkým trendem bambusové vlákno. Pánové na něj nedají dopustit. Boxerky z něj vyrobené skvěle sedí. Ani nevíte, že je na sobě máte. Vybrat si můžete boxerky s delší či kratší nohavičkou, úzkou či širokou gumou, se skrytým šitím nebo s našitou gumou. Neustále rozšiřujeme nabídku a navazujeme nové pracovní spolupráce, abyste i vy u nás byli vždy 100% spokojeni.

Slipy

Patříte mezi příznivce slipů? Vybrat si můžete ty ze 100% bavlny, viskózy či s příměsí elastanu. Díky množství renomovaných značek vám zajištujeme výběr z různých barev a vzorů.

Pánská tanga

Poslední dobou přichází do obliby také pánská tanga. Stejně, jako mají své příznivce, najdou se i odpůrci. Ti však mohou vybírat v jiné kategorii. Dle našich klientů jsou tanga více využívána v létě a při delším cestování. Nabízíme špičkové materiály renomovaných značek.

Trenýrky

Máte rádi volnost? Trenýrky v mnoha barvách, vzorech, s širokou, nízkou či všitou gumou, s knoflíčky i bez knoflíčku, s dlouhou, krátkou, užší či širší nohavicí patří ke stálicím našeho sortimentu. Do velikosti 3XL jsou zde pro vás všechny trenýrky skladem.

Župany

Stejně jako u dam, ani zde vás neošidíme. Příjemné a hřejivé župany různých barev z české šicí dílny čekají právě na vás. Stačí si jen vybrat.

Stahovací prádlo pro muže

Zapomeňte na mýtus, že stahovací prádlo je určeno pouze ženám. Bylo by nefér tento fígl před vámi ukrývat. Jedná se o prádlo využívané zejména po operacích prsou a hrudníku, při problémech s páteří, při léčbě a problémech v oblasti břicha nebo jen pro dobrý pocit nositele. Standardně se vyrábí ve 2 barvách: bílá a černá. Nemějte obavy a přijďte, rády vám pomůžeme s výběrem.

Vtipné trenky a boxerky

Trenky a boxerky s vtipnými potisky bývají oblíbenými dárky, vybíranými především ženami pro muže. Na své si přijdou milovníci sarkasmu, ironie, vtipů i lehkých narážek. Jde vidět, že meze se zde opravdu nekladou. Chcete kočičky, tank či kočičku na tanku? Zařídíme. Přece je fajn nebrat se někdy až tak vážně.